SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading

ANALİZLER

2022 YILI BURÇLARA NELER GETİRECEK?

2022 YILI BURÇLARA NELER GETİRECEK?

YÜKSELEN KOÇLAR; YILIN GİRİŞİMCİSİ

Satürn kova burcunda hala 11.evinizde seyahat ediyor. Arkadaşların azaldığı , hedeflerinizi ulaşmak için çalıştığınız bir sene olacak.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda 12.evde seyahat edecek. Hayaller rüyalar , yurtdışı , seyahatler , sosyal medya gibi alanlarda başarıya ulaşırken görünmeyen eller tarafından desteklenirsiniz.(Jüpiter sizin 12.evinizi de yönetmektedir.)

11 Mayıs itibariyle Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralıktan itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar sizinle olacak. Bu da çok önemli girişim ve fırsatları getirecek.

Tutulmalar para ve değer konularınızı değiştirecek. Kuzey ay düğümü 2.evinizde olduğu için çok güzel sürpriz kazançlar yaşayacaksınız. Ortaklaşa işlerde sıkıntılar oluşabilir.

Yöneticiniz Mars 25 Mayıs 2022 - 5 Temmuz 2022 koç burcunda 1.evinizde olacak. Bu aralıkta daha aktif olacaksınız. Öfkeli , agresif , ilişkilerde atılgan olacaksınız.

Mars boğa burcundayken , 5 Temmuz - 20 Ağustos 2022 arasında çok para harcamak mümkündür.

Mars ikizlerde retro olacak. Bu transit sinirlerinizi yerinden oynatabilir. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında özellikle 3.ev alanlarınızda retro olacağı için yakın çevre , kardeşler , yazı işleriniz ,sosyal medyayla ilgili uzamalar ,sıkıntılar mevcut olabilir. Dikkat ! 2020 Mayıs Temmuz arasında neler yaptınız? İşte bunlar önünüze dökülebilir.

AŞK ZAMANLARI ; Venüs’ün koç burcuna girdiği 2 Mayıs 2022 ile 28 Mayıs 2022 , Venüs’ün terazi burcuna girdiği 29 Eylül 2022 - 23 Ekim 2022 aralığında aşk kapıyı çalabilir.

YÜKSELEN BOĞALAR ; YILIN ÇILGINI

Satürn hala 10.evinizde seyahat ediyor. İş hayatı ve kariyerle ilgili önemli sorumluluklar getirdi. Daha çok çalışmak ve artan sorumlulukların altından kalkmanız gerekiyor.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter , 11 Mayıs 2022’e kadar 11.evinizde seyahat edecek. Sosyal çevreniz genişleyecek , yeni arkadaşlara ve yeni iş tekliflerine hazır olun.

Jüpiter 11 Mayıs itibariyle koç burcuna girecek ve 28 Ekim 2022’ e kadar bur burçta kalacak ve sonrasında balık burcuna geri dönecek. Ekim ayına kadar spiritüel dünyanızı geliştirip biraz daha içsel motivasyonunuzu geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Kilo almaya meyilli zamanlardır , dikkat!

20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar Jüpiter tekrar koç burcunda olacak…

Ay düğümlerinin 1-7 ilişki aksına gelmesi , çok önemli kararlar alacaksınız. Evlilikler , boşanmalar , yeni iş hayatı , çocuk sahibi olmak ve yeni projeler adına harekete geçecek ve risk alacaksınız. Bu sene kalıpları yıkabilirsiniz.

Bilinçaltınızı , gizli işleri ve kayıpları temsil eden Mars koç burcunda , 25 Mayıs ve 5 Temmuz 2022 aralığında 12.evinizde seyahat edecek. Bu geçiş kayıplara , gizli ve bastırılmış öfkeye işaret eder. Hayatınızdaki genç erkeklere dikkat edin. Sağlıkla ilgili sıkıntılar olabilir.

Mars’ın boğa burcunda olduğu 5 Temmuz - 20 Ağustos 2022 aralığında biriktirdiğiniz öfkeyi patlatacaksınız. Özellikle ilişki ve parasal konularda harekete geçmeniz gerekebilir. Sakarlıklara ,şeker hastalıklarına ve boyun fıtıklarına dikkat edelim..

Marsın ikizler burcunda retro olduğu 31 Ekim 2022- 13 Ocak 2023 aralığında parasal konulara , harcamalara ve seyahatlere bir dikkat edelim. Özellikle eğitime ,seyahate ,yayıncılık gibi konulara para harcarken aksamalar ,uzamalar görülebilir. Eşin kazançlarıyla ilgili problemlerde verebilir. ( Mars sizin 7 ve 12.evinizi yönetiyor.)

AŞK ZAMANI; 28 Mayıs -23 Haziran 2022 aralığında gezegeniniz Venüs boğa burcunda seyahat edecek. Yeni aşklar kapıyı çalabilir ,estetik ,güzellik ve yeni bir görünüş için harika zamanlardır.

YÜKSELEN İKİZLER ; KARİYER ŞANSLISI

Satürn geçen sene olduğu gibi 9.evinizden seyahat ediyor. Yani yurtdışı ,yabancılar ,eğitim , sınav ve hukuksal konularla ilgili sorumluluklar alıp ilerleyeceksiniz. Birçoğunuz yurtdışına taşınmış , yukarıda saydığım konulardaki eksikleri tamamlıyor olacaksınız.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter sizin kariyer evinizde seyahat edecek. 11 Mayıs 2022’ye kadar terfi edebilir , anne ya da baba olabilir , toplum önündeki duruşunuzu yükseltebilirsiniz.

Jüpiter 11 Mayıs itibariyle koç burcuna girecek ve 28 Ekim 2022’ e kadar bur burçta kalacak ve sonrasında balık burcuna geri dönecek. Bu dönemde profesyonel girişimlerin parayla desteklendiği sosyal ilişkilerden terfi ettiğiniz bir dönem olacak.

20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar Jüpiter tekrar koç burcunda olacak…

Ay düğümlerinin boğa ve akrep aksına geçmesi ,12- 6. Ev aksında olması iş hayatı , gündelik rutinler ve sağlıkla ilgili önemli gelişmeler hayatınızda olacak.

Rüyalar ön plana çıkacak , kontrolsüz gelişmeler ,kayıplar , beraber çalıştığınız kişilerle problemler gündeme gelebilir. Bu sene sağlığınızla daha yakından ilgileneceksiniz.

10 Mayıs - 3 Haziran tarihleri ​​arasında İkizler ve Boğa burcunda ikinci retro hareketi gerçekleşecek. Yeni düşünceler ve yeni adımlar atmak konusunda korkularımız olacağı için anda kalmak zor olabilir

Sosyal ortamlarınızı ve İş hayatınızı anlatan Mars ikizler burcunda retro konumda olacak. 31 Ekim 2022- 13 Ocak 2023 aralığında sinirlere hakim olmak zor olacak gibi duruyor. Sivri dilli olacağınız bir süreç , 2020 civarında ilişkilerde işleri karıştıranların başlarına çorap örülebilir.

AŞK ZAMANLARI; 23 Haziran - 18 Temmuz 2022 aralığında aşk peşinden kovalıyor olacak. Sadece yanında kimin olmasını istiyorsun ‘bunu düşle’.. Gerisi gelecek..

YÜKSELEN YENGEÇ ; YILIN VİZYON GENİŞLETENİ

Satürn hala 8.evinizde seyahat ediyor. Yine krediler , nafaka , borçlar ve ortaklaşa yatırımlar sizi geliştirecek ve zorlayacak.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter 11 Mayısa kadar balık burcunda olacak. Bu süreçte bolca eğitim alacak , belki yurtdışına çıkacak ve yeni vizyonlar edineceksiniz. Aidiyet duygunuzu uzaklarda aramak isteyebilirsiniz.

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar kariyer evinizde seyahat edecek.. Bu sene ruh eşinizle tanışıp evlenebilir ya da kariyerinizde önemli yükselişler yaşayabilirsiniz.

Ay düğümlerinin boğa -akrep aksına girmesi ve 5/11 aksınızın gündeme geleceğini söylüyor. Kadersel olarak çocuk , aşk hayatı ,sosyal hayatınız gibi konularda kontrol edemediğiniz durumlar oluşabilir. Mesela çocuğunuzun eğitimine harcayacağınız paralar , aşk hayatınızdaki dönüşümler , riskli yatırımlar gündeme gelebilir. Siz siz olun boyunuzdan büyük riskli işlere bulaşmayın. Malum Satürn ‘8.evde para nasıl harcanır ‘dersi veriyor. Dikkat..

Kariyer evinizi temsil eden Mars 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Özellikle iş hayatınızdaki erkeklere dikkat edin. Arkanızdan iş çevirebilirler. Yalan ,dolan ve dedikodunun kontrol edilemediği ve bunları halı altına itmek isteyeceğiniz bir süreç olacak. Dikkat!

AŞK ZAMANLARI; 18 Temmuz ile 11 Ağustos 2022 arasında Afrodit Venüs sizin burcunuzda seyahat edecek. Güzelliğinize güzellik katacağınız , ilişkilerde bağlarınızı derinleştireceğiniz harika bir ay sizleri bekliyor.

YÜKSELEN ASLAN; YILIN MİRASYEDİSİ

Satürn bu senede 7.evinizde seyahat edecek. Gereken emek ve özveriyi göstermediğinizde ilişkileri çıtırdatan Satürn gözünüzün yaşına bakmaz , evlendirir ya da boşar. Bolluk bereket gezegeni Jüpiter , 11 Mayısa kadar sizin 8.evinizde seyahat edecek. Dışarıdan gelen kaynaklar artıyor. Fakat 8.ev tehlikeler evidir. Boyu aşan kredi ve borç denemeleri , ameliyat ve ruhsal dönüşümlerde getirebilir.

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar kariyer evinizde seyahat edecek..

Jüpiter koç burcunda iken ruhsal anlamda gelişeceğiniz , eğitimler ve seminerler düzenleyeceğiniz bir sene olacak.

Ay düğümlerinin boğa ve akrep burcuna girecek olması sizleri ev ve yer değişimine itecek. Hatta yaz aylarındaki tutulmalar sizi buna mecbur kılabilir.

Hem kariyer hayatınızda hem ev ve yerleşim konularında radikal kararlar alacaksınız. Kuzey ay düğümünün kariyer evinden geçmesi paha biçilemez teklif ve fırsatları önünüze getirecek. Değerlendirin.

Yine ev ve yerleşim konularını gösteren Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Gruplarda laf dalaşmaları ,arkadaşlıklarınızla aranızda dedikodu ve yalan dolan haberlerin dolaşması mümkündür. Yurtdışı bağlantılı bir işten teklif bekliyorsanız bu dönem aksamalar olabilir.

AŞK ZAMANI; 11 Ağustos - 5 Eylül 2022 aralığında Afrodit Venüs aslan burcunda seyahat edecek. Yine parlayacağınız , aşkta enerjinizi artıran harika zamanlar geliyor. Bu yılın önerisi akışa bırak , değişime direnme..

YÜKSELEN BAŞAK; YILIN EVLİLİKTE GÜLENİ

Satürn bu senede 6.evinizde seyahat ediyor. Yoğun ve detaylı çalışmalar , sağlıkla ilgili sorunlar ve incelmekle ilgili çalışmalar devam ediyor. Çok çalıştığınızı ve karşılığını alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Eğer Satürn haritanızdaki Merküre güzel bir açı yapyorsa gelişmeler güzel olacak. Değilse aniden işten çıkmalar ya da beklentilerin karşılığını alamamak da gündemde olabilir. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter , 11 Mayısa kadar sizin evlilik evinizden geçecek. Evlilik ,ortaklık ve önemli projeleriniz için paçaları sıvayın. Eğer evli değilseniz gelecek eş de şanlı , şöhretli ,zengin birisi olacaktır. Haritanız müsaade ediyorsa bu kişi yabancı uyruklu ya da uzak diyarlardan biri de olabilir.

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar kariyer evinizde seyahat edecek.. Jüpiter koç seyri sizin 8.ev alanınızı tetikleyecek. Yani finansal girişimlerle genişlemeyi deneyimleyeceksiniz. Miraslar , kredi ve borçlarla ilgili gelişmeler oluşacak. Eğer haritanızda zorlu alanları tetikliyorsa riskli yatırımlara girmeyi de temsil edebilir.

Ay düğümlerinin boğa ve akrep burcuna girecek olması sizlerin 3/ 9.ev aksını etkileyecek. Yakın çevre ,kardeşler ve kuzenler alanında bazı kayıplar deneyimlerken , yurtdışı ,uzak akrabalar ,yeni eğitimler gibi alanlarda kazanımlar elde ediyor olacaksınız.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün 10 Eylül ve 2 Ekim 2022 aralığındaki retro süreci kafaları yakabilir. Bu retro terazi ve başak burçları aralığında olacağından senenin zihinsel en karmaşık dönemi olabilir. Yeni kararlar almamanızı öneririm.

Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Bu transit kariyerdeki kararsızlıkları ortaya çıkarabilir. Otorite figürleriyle iletişim problemleri ve agresyonlu durumlar yaşanabilir. Öfkenin dile vurduğu zamanlardır.

AŞK ZAMANLARI; 5 Eylül - 29 Eylül 2022 Aralığında nam-ı değer Afrodit sizin burcunuzda gezinecek. Hoşgörü , güzellik ve ilişkilerde fırsatlar sizi bekliyor olacak.

YÜKSELEN TERAZİ ; YILIN YETENEKLİSİ

Satürn sizlerin aşk evinden seyahat etmeye devam edecek. Geçen sene kiminiz çocuk sahibi oldunuz kiminiz aşk hayatında ciddi krizlerden geçtiniz , belki de ilişkiniz bitti. Hobilerini işe çevirenler de oldu tabi ki. Bu etkilerin devam edeceği 2022 senesi seni bekliyor.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter 11 Mayıs’a kadar gündelik rutinlerinizi anlatan 6. Evden seyahat edecek. Demek ki senenin ilk yarısı daha mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Fakat bunun yanında tembellik ve iştah artışı da verebilir. Çalışıyorsanız yeteneklerinizden maksimum performans edinebileceğiniz bir sene olacak.

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar kariyer evinizde seyahat edecek.. Jüpiter koç seyri sizin 7.ev alanınızı tetikleyecek.

Yılın ikinci yarısından sonra ilişkiler , ortaklıklar gibi alanlarda mucizeler bekleyebilirsin. Hukuksal mücadelelerinde her türlü işin sonucu pozitif gelecektir. Evlilik akdi gerçekleştirebilir , taşınabilir ya da evliyseniz eşin hayatındaki başarılara şahit olabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs , Ocak ayının 30’una kadar retro konumda olacak. Bu süreçte aile ilişkilerine , özellikle annenizle olan ilişkinize dikkat edin. Gayrimenkul yatırımlarından uzak durun.

Bu sene ay düğümlerinin burç değiştiriyor olması sizin 2/8 aksınızı etkileyecek. Bu durumda ortaklaşa yatırımlarda kazanırken kendi paranızı elinizde tutmakta zorlanabilir , parayı kendi değerinizle eş tutabilirsiniz. Parayı güç ve manipülatif oyunlara karıştırmayın. Kaybeden siz olursunuz..

10 Eylül- 2 Ekim 2022 aralığında Merkür’ün terazi burcunda retroya başlayacak olması ilişkiler adına sözlere ve düşüncelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.

Şartları kendi lehinize çevirmek için bu süreç zarfında beklemek gerekir. Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Bu süreçte yapacağınız seyahatlere dikkat edin . Dış ticaret ,eğitim , yayıncılık , eşin yakın çevresi gibi konularda iletişim problemleri ve mücadeleli ,karmaşık durumlar belirebilir.

AŞK ZAMANLARI ;29 Eylül - 23 Ekim aralığında Afrodit tahtında olacak. Venüs terazi burcundayken tabi ki göz kamaştıracaksınız. Her türlü güzellik ve estetik dokunuşa hazırsınız.

İlişkiler ve sanat açısından da çok bereketli zamanlar olacak.

YÜKSELEN AKREP ; YILIN PARTİLEYENİ

Satürn bu sene de sizlerin 4.evinden seyahat ediyor olacak. Geleceğinizin temellerini atmak , ev almak , ebeveynlerle ilgilenmek gibi konular sizi epeyce yordu. Bu sene de aynı tempoyla bu konularda uzmanlaşmaya devam ediyoruz.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter , 11 Mayıs’a kadar balık burcunda seyahat edecek ve sizin 5.evinizde olacak. Çocuk sahibi olmayı deneyimlemek için inanılmaz zamanlar. Çocuklarınız varsa başarılarıyla gurur duyacağınız , kendinizinde artistik sanatlarda ön plana çıkacağınız bir zaman dilimi olacak.

Aşk hayatıyla ilgili olumlu gelişmeler , mükemmel cinsellik deneyimleri sizleri bekliyor. Eğlence hayatı bu sene sizden sorulur. 11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar 6. evinizde seyahat edecek... Amaç duygunuzun güçlendiği , çalışmalarınızdan maksimum performans aldığınız bir döneme gireceksiniz.

Ay düğümlerinin boğa ve akrep aksına girmesi sizler korkutacak deneyimlere hazır olun demekte.. Akışta kalıp geleni kucaklarsan ilişkilerdeki sorunları çözebilirsin. Bu sene ortaklığa esnek baktıkça , huzurdan yana oldukça sevgiyi bulacak belki de evleneceksiniz.

Size hizmet etmeyen her türlü kişi ve durum hayatınızdan çıkıp gidecek hazır olun.

Yönetici gezegeniniz Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Öncelikle eskiye ait bir hastalığınız varsa bu sene kontrol ettirmeyi unutmayın , bu dönem aralığında nüksedebilir. Özellikle astım ,sinirler , el ve kol bölgelerinde sıkıntılar oluşabilir.

Ortaklaşa kazançlar ve ödenecek borçlar varsa stresli zamanlardır , borçları tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Bu gibi işleri retro çıkışına kadar sabırla beklemek sizin için uygun olacaktır.

AŞK ZAMANLARI; Venüs’ün akrep burcuna girdiği 23 Ekim -16 Kasım 2022 aralığında çekicilik , cazibe tutku ve erotizm artacaktır. Fakat ilişkilerde uzlaşmacı tavır yerine arzular ön planda olacağı için huzuru bulmak biraz zor olabilir. Yine de çok revaşta olacağınız bir süreç sizleri bekliyor.

YÜKSELEN YAY ; YILIN GURUSU

Satürn geçen sene olduğu gibi bu sene de 3.evinizde seyahat edecek. Karamsarlık ve endişe yerine realistik olmayı deneyimlersen mükemmel kararlar vereceksin.

Tabi ki yakın çevre ilişkilerin , kardeşlerin ve akrabalarınla mesafen devam ediyor olabilir. İletişimi kuvvetlendirmek için bu önemli geçişi iyi değerlendir. Her sorun kendini geliştirmen için bir fırsat olabilir.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter’e gelirsem 11 Mayıs’a kadar kral tahtında olacak. Jüpiter balıktayken dış dünyaya değil de iç dünyana odaklanacaksın. İçsel huzurun artacak. Aile köklerin büyüyecek. Bunun yanında ev satın alabilir , evini genişletmeye gidebilirsin.

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar kariyer evinizde seyahat edecek.. Jüpiter koç seyri sizin 5.ev alanınızı tetikleyecek. Yılın ikinci yarısında çocuklarınızla gurur duyacağınız gelişmeler yaşayacak , tatil eğlence ve aşk hayatınızın keyfini çıkaracaksınız.

Yükselen yöneticiniz Jüpiter’in 27 Temmuz - 25 Kasım 2022 arasında girişimler ve projeler yavaşlayabilir. ( Size özel bilgidir) Bu dönemler projelerin ve girişimlerinizin üzerinden geçme dönemidir.

Ay düğümlerinin boğa - akrep burcunda ilerlemesi sizin 6 / 12 aksınızı tetikleyecek. Kuzey ay düğümü 6.evdeyken sağlıkta ve iş düzeninde kazanırken , güney ay düğümünün 12.evden seyahat ederken kontrolsüz bazı kayıplarda ne yazık ki oluşabilir. Bu sene yargılayıcı olmamalı ve meditasyon ve iç gözlem yoluyla özgürleşmelisin.

Evrenin planının seninkinden daha iyi çalıştığını farkettiğin bir yıl olacak. Kontrolü bırakırsan , mutluluk seninle olacak.

Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Bu süreçte karmik bazı ödeşmeler olacak. 2020 Mayıs aylarında eğer naneler yediysek bunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Evlilik ve ortaklıklarda yorucu temalar ne yazık ki olacaktır.

Ayrıca Merkür , 9 Mayıs - 4 haziran 2022 aralığında ikizler ve boğa burcunda gerileyecek. Bu süreçte de hem gündelik işleriniz hem ikili ilişkilerinizde karmaşa olur. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar ve yanılgılar olabilir. Ex aşklar dönebilir.

AŞK ZAMANLARI; 16 Kasım 2022 ile 10 Aralık 2022 aralığında Venüs yay burcunda olacak.İyi ilişkiler sayesinde dikkatleri üzerinizde toplayacak ve dış görünüşte yenilikler kazanacaksınız.Mükemmel aşklar seyahatlerle birlikte de gelebilir. Evde oturmayın????

YÜKSELEN OĞLAK; YILIN FENOMENİ

Satürn sizin için hala para alanını inşaa ediyor. Çok çalışıp az kazandığınızı düşündüğünüz bu süreç size önemli yatırımlar da yaptırdı. Riskten uzak yatırımlarla hayata devam..

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter ise tahtında.. 2022 Mayıs ayına kadar balık burcunda sizin 3.evinizde seyahat edecek. Hayat görüşleriniz genişlerken , kardeşler evlenebilir , hayata yeni bir kardeş gelebilir , sosyal medyada daha fazla yer alabilir ve zihinsel becerilerini geliştirebilirsin. Eğer yarım kalan bir eğitimin varsa bitirmek için yılın ilk yarısı adım atmalısın.

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar 4.evinizde seyahat edecek..

Senenin 2. Yarısında aile içerisindeki kırgınlıkları giderebilirsin , mükemmel bir eve çıkabilirsin , gayrimenkul alabilirsin , yer değişimi gerçekleştirebilirsin. Bu transit tabi ki kariyer hayatında da inanılmaz yükselişler getirecektir. Hayırlı uğurlu olsun.

Senenin girişindeki Venüs’ün oğlak burcundaki retrosu seni ilişkiler alanında etkileyecek. Nasıl bir etki bu? Eski aşklara ilgi duymak , ilişkinde mesafe problemleri yaşamak , soğukluk sebebiyle ilişkileri koparmak mümkün. 30 Ocağa kadar önemli kararlar vermeyin.

13 Ocak - 5 Şubat 2022 aralığında Merkür kova ve oğlak burcu aralığında retro olacak. Bu süreçlerde özellikle parasal konularda ve ilişkiler alanında karar vermeyin. Herşey bu süreçte karmaşık gelebilir.

Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Sağlık evinizde seyahat edecek Mars sizi bedensel detoksa yöneltebilir. Beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler karmaşıklaşabilir. Bu dönem zihinsel meditasyonlar iyi gelecektir.

AŞK ZAMANLARI; Venüs sene başından 6 Mart 2022’ye kadar oğlak burcunda olacak. Ayrıca 10 Aralık 2022 ile 2023 başlarına kadar da Venüs oğlak burcunda olacağı için uzun ilişkilerde başarı gelecektir.

Sosyalleşme ,güzelleşme ve sempatik görünme zamanlarıdır.

YÜKSELEN KOVA; YILIN ZENGİNİ

Satürn hala 1.evinde seyretmekte , hayatını şekillendirmeye devam ediyorsun. Sorumluluklar tepende olsa da bu süreç sonrasında sorumlulukları halledebilirsen çok daha başarılı bir sen ortaya çıkacak. 24 Haziran - 4 Ekim 2022 arasında Satürn retrosu olduğu dönemlerde hayatın bir kısım yavaşlayabilir. Akışa bırak..Eksikleri tamamla.

Jüpiter balık burcunda 11 Mayıs 2022 ‘ye kadar kişisel gelirlerini artırmak için parayla ilişkin süper olacak. Bolluk ,bereket ,şans ve fırsatlar bu sene seninle..

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar 3.evinizde seyahat edecek.. Jüpiter’in bu transiti yılın 2.yarısını eğitim ,yayıncılık , seyahat gibi alanlara harcayacağınızı gösteriyor. Yılın 2.dönemi güzel ve mutlu haberler kardeşler alanından gelecek. Önyargıları kıracağınız bir zaman olacak.

Ay düğümleri boğa ve akrep aksına geçerek senin 4-10 ev akslarını etkileyecek. Yani bu sene evde huzuru yakalarken kariyerde bazı kayıplar verebilir ,kadersel olaylarla karşılaşabilirsin. Anne ve babanın hayatında önemli dönüşümler olurken kriz durumlarına çekilebilirsin. Kariyerde saplantılarını azaltıp evde ki huzuru yakalamaya çalışırken bu sene ödüller güzel olacak. Ev almaya ve yer değiştirmeye de çok müsait bir senedesin..

Merkür’ün kova burcunda retro olacağı 13 Ocak ve 5 Şubat 2022 aralığında ikili ilişkilerde iletişime dikkat edelim. Elektronik alımından uzak duralım. Sene başındaki Venüs retrosu ise 30 Ocağa kadar devam edecek. Gizli saklı ilişkiler ,platonik aşklar kafa karıştıcı olabilir.

Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Aşk evinizde gerileyecek Mars , 2020 Mayıs ayında ilişkilerle ilgili bitmeyen durumların karşına çıkması muhtemeldir. Çocukların varsa onlarla iletişimde karışabilir. Bu süreçte zihinsel meditasyonlar en güzeli..

AŞK ZAMANLARI ; 6 Mart - 5 Nisan 2022 aralığında Venüs kova burcunda olacak. İstediğin gibi marjinal ve farklı aşklar zamanı.. Online bir aşka açılabilirsin. Şubatta başlayan aşklar eşsiz olur bunu unutma..

YÜKSELEN BALIK; YILIN EN ŞANSLISI

Satürn hala 12.evinden seyahat edip seni gizli korkularınla karşı karşıya bırakarak seni meditasyona yönlendiriyor. Korku ve endişelerinden arınmaya devam..

Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter balık burcuna giriyor. 11 Mayısa kadar yükseleninde olduğundan çok önemli girişim fırsatları , yolculuklar ,eğitimler ve deneyimlerle karşı karşıya olacaksın.. Ufkunun genişlediği bu dönemde birçok kişiye rehberlik edebilirsin.

11 Mayıs sonrasında Jüpiter koç burcuna girecek ve 28 Ekime kadar bu burçta kalacak ve sonrasında 20 Aralık 2022’den itibaren - 16 Mayıs 2023’e kadar 2.evinizde seyahat edecek..

Kişisel gelirleri artırmak için harika kapılar açılabilir , para kazanma beceriniz girişimcilik üzerine olacak.

Yükseleniniz Jüpiter 27 Temmuz - 25 Kasım 2022 aralığında retro olacağı için şans ve bereket bu dönemde kısıtlı gelebilir. Projeleriniz azıcık sarkabilir.

Ay düğümleri boğa ve akrep aksına geçerek senin 3-9 ev akslarını etkileyecek. Adım adım yavaş kararlar verdiğiniz , fikirlerinizin önemine vardığınız bir zaman dilimi olacak. Yakınlarınızı bağışlamak ve affetmek bu yıl sizi yükseltecek. Diğer taraftan yurtdışı deneyimleri , uzak akrabalar ve yüksek öğrenim konularında zor deneyimler yaşayabilirsiniz.

Yurtdışında yaşayan balıklar için zor deneyimler verebilir. Ya da doğduğu topraklara dönmek mümkün olabilir.

Mars bu sene ikizler burcunda gerileyecek. 31 Ekim 2022 - 13 Ocak 2023 aralığında ikizler burcunda retro olacak. Aile içinde iletişim kargaşaları ve huzursuzluklar verebilir. Anne baba dalaşması vs gibi durumlar oluşabilir.

AŞK ZAMANLARI ; 5 Nisan - 2 Mayıs aralığında Venüs balık burcunda olacak. Gizli ve platonik aşklara eğilim artar. Güzellik ve mutluluk için huzurlu zamanlardır.

ASTROLOG YEŞİM GENÇ

DIP ASA MAPAI

SEVGİLER

Yayın Tarihi: 19 Aralık 2021 Pazar
Paylaş / Share