SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
DOĞUM HARİTASI ANALİZİ VE 1 YILLIK ÖNGÖRÜ

Harita sahibinin doğduğu andaki gezegen konumlarını yorumlamak , kişinin karakteri hakkındaki temel bilgileri verir. Bunun yanında seçebileceği meslekler , yapacağı evlilik , çocuk , sağlık ve hobileriyle ilgili bağlantılı sembollerin okunmasıyla ilgilidir. Kişinin kendini keşfetmesi ve ruhunun özünde ne istediğiyle ilgili yolu gösterir.
• Danışmanlık Almak İçin Tıklayınız

REKTİFİKASYON DANIŞMANLIK

Doğum saatinizi öğrenmek için yapılan işleme rektifikasyon denir.

Rektifikasyon danışmanlığı İçin gerekli bilgiler;
Doğum günü / ay/ yıl
Doğum yeri
Meslek bilginiz
Doğum saatinizin (bilinen aralığı)
12.00 ile 15.00 aralığı gibi
En az 4 adet hayatınızdaki dönüm noktaları
Örnek; çocuğunuzun doğum tarihi , yakınınızın ölüm tarihi, taşınma tarihi ,işe giriş tarihi , yurtdışına yerleşme ,ameliyat gibi..

Not; doğum saatiniz 2/3 saat aralığında bilinmiyorsa rektifikasyon danışmanlığı alabilirsiniz

ÇOCUK DOĞUM HARİTASI

Astrolojik haritalarda tabi ki çocuklarımızın yeteneklerini ,eğilimlerini ve kariyer planlamalarını yorumluyorum. Bu danışmanlık içerisinde çocuğunuzun ihtiyacı olan elementleri , hangi burçlarla daha rahat edeceğini , asıl ihtiyacı olan şeylerin neler olduğuna değiniyorum.

Tabi ki sabit yıldızlarla kadersel gidişatlarına , sağlık olarak ay yerleşimlerinden ve diğer detaylara kadar birçok konuya değiniyorum.

DANIŞMANLIKLA İLGİLİ ATLANMAMASI GEREKENLER

- Tüm öngörü analizerinde (yıllık analiz , 6 aylık analiz , tek soruluk danışmanlıklar ) bu sene ki doğum gününüze hangi ilde girdiğinizi lütfen belirtiniz.

- Doğum saatiniz net değilse danışmanlık öncesinde rektifikasyon çalışması talep ediniz. ( Doğum saati 2-3 saat aralığında bilinmiyorsa rektifikasyon çalışması alınabilir.)

-İlişki analizlerinde her iki partnerinde doğum saatinin net olmasına dikkat ediniz.

-Danışmanlık formunu doldurup ödeme yaptıktan sonra randevu tarihinizin verileceğini unutmayınız.

- Doğum haritası analizi ( harita analizi ve 1 yıllık öngörü) ve rektifikasyon danışmanlıkları online görüşme şeklinde gerçekleşir . Tek soruluk danışmanlıklar , çocuk doğum haritası analizi ve ilişki analizleri yazılı olarak gönderilmektedir.

-Danışmanlık bitiminden sonra size gönderilen danışmanlık kaydını indirmeyi unutmayınız. Danışmanlık sonrasında tekrar talep ettiğinizde gönderilmeyecektir.

- Danışmanlık gününden 1 gün önce iptal kabul edilmektedir. Fakat Danışmanlık saatinizde görüşmeye katılmayıp öncesinde haber vermediğiniz takdirde ücret iadesi yapılmamaktadır. Bilginize..

YEŞİM GENÇ

SEVGİLER

HARİTANIZA ÖZEL ESMA ÇALIŞMASI

Esmalar , Allahın insana bahşetmiş ve kodlamış olduğu o'nun eşsiz 99 ismidir. Bu ilim , halk dilinde yıldızım düşük dediğiniz durumların astrolojik haritanıza karşılık gelen gezegen esmalarıyla çalışılması sistemidir.

Enerjileri doğru yönlendirmek için günlük ,aylık ve saatlik çalışılması gerekir. Bu çalışma düzenli okunmalı ve size özel olmalıdır. Çünkü hepimizin haritası kendine has ve biriciktir.

Bu analizde size sunacağımız esmalar ;

Güneş ,Ay ,Ayanı sabıte ,Venüs ve Mars'ın esmalarıdır. Hangi günlerde kaçar kez okunacağı ,hangi gün başlanılacağı ve ne kadar zaman devam edileceğine dair açıklamalar yapmaktayız.

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

REKTİFİKASYON (DOĞUM SAATİ BELİRLEME) ÇALIŞMASI ; 980 TL

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ 1340 TL ( ÖNGÖRÜSÜZ DANIŞMANLIK)

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ VE 1 YILLIK ÖNGÖRÜ 2150 TL

İLİŞKİ UYUM ANALİZİ (SİNASTRİ ) 1530 TL

6 AYLIK ÖNGÖRÜ 1340 TL

YILLIK ÖNGÖRÜ (DOĞUM HARİTASI İNCELEMESİ YOKTUR) 1610 TL

TEK SORULUK DANIŞMANLIKLAR 350 TL

ÇOCUK DOĞUM HARİTASI 980 TL

NOT ; Danışmanlık almak için doğum saatiniz net olmalıdır . Net olmayan kişiler öncelikle rektifikasyon çalışması alabilir.

Randevu tarihleri ödeme yapıldıktan sonra astrolog tarafından verilecektir.

Sadece yıllık öngörü ve 6 aylık öngörü almak için öncelikle doğum haritası analizi danışmanlığı almanız gerekmektedir. Haritasını derinlemesine bilmediğim danışanıma öngörü danışmanlığı vermemekteyim.

SEVGİLER

İLİŞKİ/UYUM ANALİZİ
  • Sinastri nedir?

Sinastri çalışmasında iki kişinin doğum haritaları karşılaştırılmalı olarak aniliz edilir. İki kişinin birbirleriyle nasıl iletişim kurdukları ve birbirlerini çekici yada itici bulup bulmadıkları tespit edilir. Kısacası burada ilişkinin güçlü ve zayıf yönleri ortaya çıkar.

  • Sinastrinin amacı nedir?

Birisiyle ortak bir iş mi kuracaksınız? İki kişinin birbirine ne kadar destek olacakları sinastri analizi sayesinde tespit edilir. Sinastri çalışması bize zaman kaybetmeden doğru insanlarla ilerlemeyi gösterir.

MESLEK ANALİZİ
  • Meslek analizi nedir?

Meslek analizi, harita sahibinin bağlantılı olabileceği meslekler hakkında bize ön bilgi verir. Kişinin itilimlerini doğru yönde kullanabilmesi ve farkındalık kazanması anlamında astroloji büyük bir yol göstericidir. Buna ek olarak sahip olduğunuz işin yanında ruhunuzun hangi işi yaparak tatmin olacağınıda gösterir.

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ
  • Doğum haritası analizi nedir?

Harita sahibinin doğduğu andaki gezegen konumlarını yorumlamak , kişinin karakteri hakkındaki temel bilgileri verir. Bunun yanında seçebileceği meslekler , yapacağı evlilik , çocuk , sağlık ve hobileriyle ilgili bağlantılı sembollerin okunmasıyla ilgilidir. Kişinin kendini keşfetmesi ve ruhunun özünde ne istediğiyle ilgili yolu gösterir.

SENELİK ÖNGÖRÜ
  • Senelik öngörü nedir?

Astrolojide haritanın kadersel yönlerini keşfetmek ve kişiyi hangi olayların ve durumların beklediğini öngörmek üzerine yaptığımız çalışmadır. Gelecek hakkındaki sizi bekleyen kritik dönemeçler ,haritanızın potansiyellerinde yükselme,alçalma ve tetiklenmelerin doğru şekilde yorumlanması tekniğidir.

Bu öngörüleri yapabilmek adına en az üç ya da dört öngörü yöntemi kullanılmalıdır. Öncelikle transitler , dönüş haritaları (solar return) ve progresyonlar (ilerletilmiş haritalar ) bize yıllık analiz içerisinde hangi aşamalardan geçebileceğimizi gösterir. Biz de gelebilecek yağmur tehlikelerine karşı şemsiyeyi nasıl kullanmamız gerektiğini yorumlarız . İyi görünen kötüyle , kötü görünen iyinin açıklaması astrolojik sembollerle çözülebilmektedir. Bunun dışında haritanız için her ay gerçekleşen yeniay , dolunay gibi gökyüzü etkilerinin yorumlarını alabilir ,yakın tarihteki öngörü değerlendirmelerini inceletebilirsiniz.

HORARY SORU ASTROLOJİSİ
  • Horary soru astrolojisi nedir?

“Beni gercekten seviyor mu ? ”, ”Sevgilim geri gelecek mi ?”, “ Cüzdanım çalındı mı ? ”, gibi aklınıza takılan her soruya, Horary Astrolojisi sayesinde yanıt verilmektedir. Astrolog sorunun sorulduğu ana göre bir harita çıkartarak soruya yanıt verir. Bu teknikte kişisel bilgilere (doğum tarihi) gerek duyulmaz çünkü sorunun cevabı an haritasında gizlidir. Yoruma açık sorulardan ziyade EVET veya HAYIR ile cevaplanabilecek sorular sorulmalıdır. Ayrıca rast gele soru sormak yerine sizi uzun süredir gercekten meşgul eden sorular sormanız gerekiyor. En önemlisi de bir soruyu yeni bir gelişme olmadığı taktirde tekrar sormamalısınız.

SEÇİM ASTROLOJİSİ
  • Seçim astrolojisi nedir?

Zamanı iyi kullanarak yaşam kalitenizi arttıracağınızı biliyor muydunuz ?

´´Doğru zamanda, doğru yerde olmak´´sözünü bir çok kez duymuş olmanız gerekir. Astroloji bize en doğru zamanı bulmamız yönünde yardımcı oluyor. Özellikle evlilik, iş, taşınma, proje tanıtımı ve her türlü diğer önemli başlangıçlar için zamanın kalitesini biz seçiyoruz.

TEK SORULUK DANIŞMANLIK
  • Tek soruluk danışmanlık nedir?

Bu danışmanlık hizmetinde tek bir sorunun cevabına yönelik çalışma yapılır. Evlilik Tarihi alma, bir işe başlama, taşınma, ameliyat gibi özel durumların yanıtlanması tekniğidir. En çok merak ettiğiniz durumların büyük sezgisel zihin tarafından nasıl yanıtlandığını göreceksiniz.

Bir olayın sonucuyla ilgili evet ya da hayır cevabını belirlemek için yaptığımız HORARY çalışması ile herhangi bir olay için uygun günü ve saati belirlemek için yaptığımız Seçim Astrolojisi çalışmasından faydalanabilirsiniz. Bu çalışma tekniğimiz sizlere rapor halinde iletilmektedir.